Суспільство

Пам’яті захисників: у Кропивницькому відкрили експозицію просто неба (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 1300

Сьогодні, 29 серпня, в Україні вшановують пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. В цей день у центрі Кропивницького діє меморіальна виставка просто  неба, яка нагадує про трагічні сторінки боротьби за свободу проти окупантів.

vustavka 29 serpnya1

Експозиція на центральній площі міста, а також на Алеї слави на Фортечних Валах організувати громадська організація «Серця матерів» спільно з «Krop:hub Кропивницький» у співпраці з міською радою та облдержадміністрацією.

Aleya Slavu

На центральній площі Кропивницького стоять фотографії міст до і після обстрілів російськими ракетами: Маріуполь, Харків, Миколаїв, Херсон та інші. Також на сходинках пам’ятника Героям Майдану назви населених пунктів, де точилися і точаться досі бої.

vustavka 29 serpnya4

vustavka 29 serpnya3

«Окрім назв населених пунктів, ми встановили соняшники, які є символами Дня пам’яті захисників. Ми разом із «Серцями матерів» проводимо цю акцію вже декілька років», – пояснила співзасновниця Krop:hub Катерина Колтунова.

vustavka 29 serpnya2 copy

Нагадаємо, що зранку 29 серпня у Кропивницькому керівництво міста, області, силових структур, духовенство, військові волонтери, члени родин загиблих військових поклали квіти до Алеї Слави на Фортечних валах.

Поширюйте

Коментуйте