Суспільство

Льотна академія намагається відсудити 600 тисяч у виробника навчальних літаків

 Автор: Таміла Делюрман. 3764

 

Льотна академія НАУ, яка функціонує у Кропивницькому, намагається відсудити 600 тисяч гривень штрафу у недобросовісного постачальника. Справу розглядатимуть у Києві.

 

lanau 070921

Згідно інформації, наявної в Єдиному державному реєстрі судових рішень, у червні цього року Льотна академія у Господарському суді Кіровоградщини подала позов до ТОВ "Хімічні авіаційні технології" з вимогою виплатити штраф 600 тисяч гривень за невиконання умов договору.

У Кропивницькому суд ухвалив рішення передати справу до Господарського суду Києва, оскільки підприємство-відповідач, зареєстроване у столиці.

У коментарі "Гречці" в.о. начальника Льотної академії НАУ Володимир Максимов підтвердив, що виш позивається до ТОВ «ХіАТ» і розповів про причини.

"Відповідно до договору між академією та ТОВ «Хімічні авіаційні технології», ТОВ «ХіАТ» у 2021 року брало на себе зобов’язання продати академії навчальний літак власного виробництва. Договором було передбачено штрафні санкції за невиконання умов договору у розмірі 10% від суми договору, а саме 600 тисяч гривень. ТОВ «ХіАТ» не виконало своїх договірних зобов’язань. Штраф, що передбачався за умовами договору ТОВ «ХіАТ» не сплатило, тож академія звернулася з позовом до суду", - розповів Володимир Максимов.

За його словами, зараз справа перебуває на розгляді Київського господарського суду. Льотна академія очікує на розгляд і рішення суду.

Нагадаємо, раніше "Гречка" повідомляла, що прокуратура відсудила в Попельнястівської сільради 500 гектар землі "Льотної академії".

Фото: "Крила"

 

Поширюйте

Коментуйте