Суспільство

Суд ухвалив рішення по справі резонансного убивства біля нічного клубу у Кропивницькому

 Автор: Таміла Делюрман. 3983

 

Суд ухвалив рішення у справі резонансного убивства генерала податкової служби біля нічного клубу у Кропивницького. Двох чоловіків засудили до довічного ув'язнення.

 

Sud pravosuddya vurok

За інформацією пресслужби прокуратури області, таке рішення ухвалив Кіровський районний суд, 25 серпня. Наразі вирок суду не набрав законної сили, триває час на апеляційне оскарження.

Подія мала місце у травні 2014 року, поблизу одного із нічних розважальних закладів обласного центру.

За даними слідства, конфлікт між потерпілим та обвинуваченими виник у розважальному закладі, де останні вчиняли хуліганські дії - ображали словесно потерпілого, штовхали в груди та відкрито провокували конфліктну ситуацію.

Продовження конфлікту відбулося на дорозі поблизу нічного клубу. Засуджені повалили потерпілого на землю та били його по голові, допоки той не втратив свідомість, а потім перетягли його через бордюр до тротуару та втекли з місця події.

Потерпілого доставили до лікарні, де отриманих травм він помер.

Вироком суду обох обвинувачених визнали винними у вчиненні умисного убивства за п.п.12,13 ч.2 ст.115 КК України та засудили до найвищої міри покарання - довічного позбавлення волі.

Відзначимо, що обидва засуджені раніше уже притягувалися до кримінальної відповідальності за вчинення особливо тяжких злочинів.

 

Поширюйте

Коментуйте