Суспільство

Жителів Кіровоградщини попереджають про ворожих агентів у соцмережах

 Автор: Таміла Делюрман. 13588

 

Жителів Кіровоградщини попереджають про діяльність ворожих ботів у соціальних мережах. Вони "виманюють" інформацію під виглядом рідних та близьких наших військових.

 

uvaga 2

В соціальних мережах, під виглядом родичів зниклих безвісти військових, до громадян звертаються невідомі особи з проханням надати номери командирів військових підрозділів або ж вказати їхнє місцезнаходження. В той же час ідинтифікувати осіб, які звертаються з подібними проханнями неможливо, повідомляють у пресслужбі Кіровоградського обласного центру комплектування та соціальної підтримки.

Як правило, люди відгукуються на прохання "родичів та близьких" і, намагаючись їм допомогти, надають таким чином інформацію ворожим агентам.

"Ми вкотре наголошуємо про неприпустимість розповсюдження інформації про місце дислокації, контакти та інші дані військових формувань та їх керівництва, окрім офіційних", - йдеться у повідомленні.

Поширюючи відповідні неофіційні, а подекуди і персональні дані люди допомагають ворогу, який криється за спеціально створеними профілями під виглядом близьких та родичів військовослужбовців.

"Вірте Збройним Силам України і залишайтеся свідомими громадянами своєї країни", - наголошують в обласному ТЦК і СП.

 

Поширюйте

Коментуйте