Суспільство

Підозрюваного у корупції посадовця ДСНС Кіровоградщини відсторонили від роботи

 Автор: Таміла Делюрман. 5079

В управлінні ДСНС у Кіровоградській області прокоментували інформацію, щодо обшуку працівниками СБУ в посадовця їхнього відомства, якого підозрюють в участі у масштабній корупційній схемі. Підозрюваного на час слідства відсторонили від роботи.

1 640x426

Про це розповіла у коментарі "Гречці" речниця ДСНС області Оксана Мачак.

"Дійсно, Службою безпеки України учора було проведено обшуки у начальника відділу техногенної безпеки. Обшуки провели в робочому кабінеті та в нього вдома. Прізвище ми не повідомляємо з етичних міркувань. Цей відділ входить до складу інспекції головного управління ДСНС у Кіровоградській області. На період проведення слідчих дій його відсторонили від виконання службових обов'язків", - розповіла Оксана Мачак.

Крім того, вона зауважила, що перелік питань, які висунула до очільника вище згаданого відділу СБУ дійсно належить до його посадових обов'язків, проте результатів перевірки самому управлінню ДСНС не повідомили. Наразі тривають слідчі дії.

Нагадаємо, СБУ ліквідувала масштабну корупційну схему в Державній службі з надзвичайних ситуацій. Злочинна діяльність полягала у системному отриманні хабарів від підприємців за погодження дозвільної документації. Серед підозрюваних і представники управління ДСНС у Кіровоградській області.

Фото: "Народне слово"

 

Поширюйте

Коментуйте