Суспільство

Як стати клієнтом банку, не виходячи з дому: ПриватБанк презентував нову онлайн послугу

. 4188

ПриватБанк пропонує українцям ставати клієнтами банку не відвідуючи відділень, а проходити обов'язкову по законодавству ідентифікацію самостійно у декілька кроків через відеоверифікацію.

video privat

Про це повідомила спеціалістка з комунікацій ПриватБанку в Кіровоградській області Анжела Дзінзюра.

“Розпочинати потрібно із завантаження мобільного застосунку Приват24, - розповідає Оксана Пасічніченко, заступник директора Центрального макрорегіонального управління ПриватБанку. - Далі слід дотримуватися інструкції, яку пропонує застосунок: пройти реєстрацію з фотографуванням та додаванням фотокопій документів, що посвідчують особу, отримати відеодзвінок з банку та чесно відповісти на всі запитання оператора."

Крім того, вона наголошує, що дзвінок для відеоверифікації з банку можна запланувати заздалегідь, аби бути впевненим у гарному інтернет з'єднанні та технічних можливостях смартфону для відео: доступ до відеокамери та мікрофону.

Після успішно пройденої відеоверифікації та підписання документів, можна відразу перейти до оформлення діджитальної картки та користування усіма продуктами і послугами банку.

Зазначимо, 15 млн користувачів Приват24 можуть користуватися цифровими послугами держави без додаткових реєстрацій і підключень, авторизуючись через Приват24. Відтак майже 70% всіх користувачів Дії авторизуються саме через Приват24.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама