Суспільство

"Рудівську лікарню" у Кропивницькому відремонтують за 120 мільйонів

 Автор: Таміла Делюрман. 4758

 У Кропивницькому капітально відремонтують так звану "рудівську лікарню", яка наразі входить до складу Центральної міської лікарні, за майже 120 мільйонів гривень. Роботи виконуватиме підприємство ПП "Кабекслайн".

 remont copy copy

Інформація про проведення тендеру та укладання договору з підрядником з'явилася на "ProZorro".

Згідно тендерної документації замовником виступає управління капітального будівництва Кропивницької міськради.

У тендері взяли участь два підприємства: ПП "Кабекслайн" із пропозицією на суму 119 995 465 гривень та ТОВ "РБК ІНТЕРРЕСУРСИ", яке запросило за свої послуги 120 500 500 гривень.

Відповідно переможцем тендеру обрали "Кабекслайн". 25 липня із підприємством уклали договір на виконання робіт.

Згідно договору на вказану суму підрядник зобов'язується виконати всі демонтажні роботи. Також планується встановлення грат та облаштування інтер'єру приміщення.

Відремонтують вентиляційні шахти та камери. Капітальному ремонту підлягатиме і ганок закладу та вхід до підвалу.

Крім того, оновлять мережу водопостачання і каналізації, електричну та мережу опалення, облаштують кондиціонери і систему пожежної безпеки. Також обіцяють встановити новий пасажирський ліфт.

Завершити всі роботи мають до 30 червня 2023 року.

Нагадаємо, Медико-санітарна частина № 19 (колишня «рудівська лікарня»), що по вулиці Салганні Піски на Кущівці, була передана місту шляхом реорганізації відомчих закладів. У 2020 році її приєднали до стаціонару № 2 Центральної міської лікарні.

Зазначимо, минулого року міський голова Андрій Райкович говорив про плани перенести частину відділень стаціонару №2 Центральної міської лікарні, через аварійність її будівлі та необхідність ремонту, в приміщення колишньої “рудівської” лікарні.

 

Поширюйте

Коментуйте