Суспільство

Гуртожитку на Університетському відремонтує дах фірма відома спилюванням дерев

 Автор: Таміла Делюрман. 1687

У Кропивницькому відремонтують покрівлю гуртожитку за адресою проспект Університетський, 21 за майже 1,3 мільйона гривень. Виконуватиме ремонт підприємство "Єлізавета", яке відоме спилюванням дерев.

remont dahu

Відповідна інформація розміщена на сайті "ProZorro".

Замовником виступає управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради. КП "Єлизавета" було єдиним учасником тендеру. За свою роботу вони отримають 1 285 498,28 гривень.

Зазначимо, у Кропивницькому це підприємство зазвичай є підрядником по виконанню обрізки та спилювання дерев. Неодноразово навколо їхньої діяльності розгорталися скандальні ситуації.

Цього разу "Єлізавета" взялися за ремонтні роботи даху. І дійсно у статутних характеристиках по видах діяльності підприємства основним зазначається будівництво житлових та нежитлових будівель. Крім того, вони можуть пропонувати виробництво меблів, різноманітні ремонтні роботи та оптову торгівлю лісоматеріалами, будівельним та сантехнічним обладнанням.

Більше того, "Єлізавета" вже виступало підрядником у низці ремонтних та будівельних робіту по області, серед останніх, де вони отримали замовлення - ремонт актової зали міського палацу культури у Новоукраїнці.

Нагадаємо, 6 серпня минулого року Господарський вирішив повернути до комунальної власності гуртожиток по проспекту Університетському, 21 у Кропивницькому. А у травні цього року проблемний гуртожиток офіційно взяли на баланс міста.

Поширюйте

Коментуйте