Суспільство

У центрі Кропивницького збудують три десятиповерхівки: що обіцяє забудовник

 Автор: Таміла Делюрман. 12807

Кропивницька міська рада дала старт зведенню в обласному центрі сучасного житлового кварталу.

dilyanka zabudova Kropivnitsky

Під час сьогоднішньої сесії міськради депутатський корпус дозволив внести зміни до містобудівної документації Генерального плану та Плану зонування території міста Кропивницького щодо земельної ділянки в межах вулиць Михайлівської та Миколи Смоленчука зі зміною рекреаційної зони активного відпочинку та території зелених насаджень загального користування на зону багатоквартирної житлової забудови, повідомили у пресслужбі міськради.

Таким чином міська рада дала старт майбутній забудові багатоповерхівками із сучасним плануванням у центральній частині міста.

Пояснення стосовно майбутнього житлового кварталу надав і представник приватного підприємства “ТЕРРА 2006” Гліб Підковський.

За його словами, забудова займе 30% площі земельної ділянки, яку підприємство взяло в оренду. Тут планують звести три десятиповерхові будинки, у яких загальна житлова площа складе понад 13 тисяч квадратних метрів. Будинки зводитимуть з укриттями, біля них облаштують прибудинкову зону, дитячий майданчик. Крім того, забудовник зобов’язується зробити вклад і в благоустрій набережної річки Інгул.

Як пояснила начальниця управління містобудування та архітектури Ірина Мартинова, Кропивницька міська рада і ПП “ТЕРРА 2006” підписали Меморандум, згідно з яким забудовник передасть у комунальну власність громади Кропивницького чотири квартири на загальну вартість 4 мільйона гривень.

Нагадаємо,  у липні рада Кропивницького зареєструвала проєкт рішення щодо земельної ділянки у центральній частині міста. Згідно з проєктом, призначення ділянки планують змінити з рекреаційної на зону багатоквартирної житлової забудови. Проєкт рішення стосується ділянки розміром 0,8274 гектар біля річки Інгул в центральній частині міста.

 

Поширюйте

Коментуйте