Суспільство

Навчання з мінно-вибухової безпеки проводять для дітей у Кропивницькому (ФОТО)

 Автор: Лариса Романюк. 1597

У межах проєкту «Спільно. Точки зустрічі» у Кропивницькому проводять нестандартні заняття для дітей.

photo 2022 09 03 00 16 11

За словами організаторів, головна мета підготовчих занять — налаштувати школярів на регулярний навчальний процес, підготувати до нової школи дітей, які переїхали з постійного місця проживання та оновити попередньо здобуті знання.

Адаптовану навчальну програму вчителі-волонтери розробили для кожної групи. Заняття проходять відповідно до тематики шкільних курсів з математики, української та іноземної мови.

Навчання у Кропивницькому з квітня, коли почав діяти проєкт в обласному центрі, відвідали вже майже 700 школярів.

«Точки зустрічі «Спільно» в Кропивницькому з самого початку роботи впроваджують формат заходів «Школа у валізі», під час яких дошкільнята та учні 1-4 класів мають можливість відчути атмосферу шкільного життя, ритм навчання офлайн, працювати в класі з однолітками та отримати допомогу вчителя наживо. Цей формат отримав схвальні відгуки як дітей, так і батьків. Проведення цих занять стало гарним підґрунтям освітніх заходів програми «Спільно до навчання», – розповів координатор проєкту у Кропивницькому Олександр Кашлаков.

Підготовчі заняття включають навчання з мінно-вибухової безпеки. Дітям розказують про вибухонебезпечні предмети, як їх розпізнати та що робити у разі виявлення. Всі заняття проходять за допомогою інтерактивних навчальних матеріалів: ігор, відео, мультфільмів, вправ. Вони розроблені ЮНІСЕФ спеціально для роботи з дітьми різного віку, щоб в наочній та цікавій формі навчати мінно-вибухової безпеки.

Довідково: всього у межах проєкту вдалося підготувати майже 1400 дітей та підлітків з Умані, Полтави, Кропивницького, Харкова, Кременчука, Світловодська, Черкас, Охтирки, Чернігова та Запоріжжя. В цілому проведено понад 400 занять з різних предметів, 50 заходів з мінно-вибухової безпеки та залучено 90 вчителів-волонтерів.

Заняття проводять у межах проєкту «Спільно. Точки зустрічі», який втілюється ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України за підтримки ЮНІСЕФ. Регіональними партнерами проєкту «Спільно. Точки зустрічі» є Молодіжний центр Кіровоградської області.

Як писала "Гречка", у патрульній поліції підготували поради для батьків, що потрібно покласти у «тривожний наплічник» школяра, якій він братиме с собою в укриття час можливої евакуації в школі.

Поширюйте

Коментуйте