У Кропивницькому посадовець взяв хабар за спилювання дерева в обхід процедур

10:29, 07 Вересня, 2022

Тимчасово виконуючий обов’язки керівника кропивницького КП “Благоустрій” Віктор Івашина, якого призначили на посаду в квітні, взяв хабар за спилювання дерева в обхід правил.

Про це йдеться в ухвалі суду.

30 травня кропивничанин звернувся до міськради з проханням спиляти липу по вулиці Будівельників, яка під час вітру пошкоджує паркан.

В управлінні житлово-комунального господарства повідомили, що через два-три тижні приїде комісія та проведе огляд дерева та вирішать чи можливо, проте усі обрізання або видалення дерев здійснюються лише в осінній період.

Проте сказали, що дерево можна спиляти швидше, зателефонувавши до комунального підприємства «Благоустрій».

“В ході розмови, останній повідомив про порядок проведення видалення дерев на території міста та зазначив, що роботи з видалення дерева можливо здійснити в короткий термін не чекаючи загальної черги та остаточна ціна таких робіт буде визначена після особистого огляду,” – йдеться в судовому рішенні.

Згодом замовник просив спиляти і дерево, бо воно заважало робити новий паркан, і виноградник у дворі. Домовились на 3000 гривень.

15 червня, коли дерево спиляли, замовник сплатив гроші за спилювання дерева в обхід законодавства. Як вказано у матеріалах суду, за 5 хвилин потому поліця обшукала кабінет посадовця і виявила хабар.

На суді посадовець свою вину визнав, розкаявся і заключив угоду з прокурором. Як покарання він заплатив штраф 20 400 гривень та позбавленний права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на один рік.

Останні новини по темі
“Вересневі самоцвіти” і День міста: коли відзначатимуть день народження Кропивницького
fekro 1
aa6a3ae6 b4e2 4af8 bbec 5cb86a835de6
На Кіровоградщині змінять тривалість сирени під час тривоги
Читайте також

Під час оголошеної повітряної тривоги сьогодні, 25 лютого, у Кропивницькому районі було чутно вибухи. Згідно із попередньою інформацією без постраждалих. ...

20:57, 25 Лютого, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила що загинув земляк, захисник Володимир Орел 1973 року народження....

17:31, 25 Лютого, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України створили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю Сергію Завірюсі звання Героя України посмертно. Пети...

16:56, 25 Лютого, 2024