Суспільство

Прем'єри в умовах війни: яким буде новий сезон у Театрі корифеїв

 Автор: Таміла Делюрман. 1853

Цьогоріч Театр корифеїв у Кропивницькому святкує ювілейні 140 років. Та новий театральний сезон особливий тим, що проходить в умовах воєнного стану.

Teatr Krop copy

Виконуюча обов'язки директорки-художньої керівниці театру імені М. Кропивницького Лілія Козак зауважила, що цей сезон особливий і через воєнний стан. Тому вся інформація про всі вистави сезону заздалегідь не публікуються заради безпеки і акторів, і глядачів.

Про найближчі вистави можна дізнатися з афіш Театру корифеїв, які публікуються на офіційному сайті.

"Театральний сезон відкривається з 11 вересня рок-оперою " Кохання панночки". На цей сезон планується декілька прем'єр, одна з яких постановка Сергія Курчева", - розповіла вона.

Художник-постановник Сергій Курчев пояснив, що вибір п'єси для прем'єри був доволі складним, адже треба врахувати реалії війни і відповідний настрій аудиторії. Тому для постановки обрали твір Карела Чапека "Мати".

"Людей потрібно підтримувати оптимістичним матеріалом. Ця вистава не є комедійною. Але ми вирішили показати ті речі, які надихають людей жити далі. Це турбота, любов, взаємопідтримка", - розповів художник-постановник.

Наразі відомо про три вистави, які почнуть сезон: "Кохання панночки", "За двома зайцями" і "Ціна життя".

Нагадаємо, обласний український музично-драматичний театр імені Кропивницького із  28 травня відновив покази вистав. Тоді у театрі пояснили, як подбають про безпеку глядачів та як працюватимуть при повітряній тривозі.

305621730 2259821487506694 2017596037283105994 n

Поширюйте

Коментуйте