Суспільство

Марго та єдиноріг, що жив у буфеті: вийшла друком книга кропивницької письменниці

. 1332

 

Попри всі реалії сьогодення письменниця з Кропивницького Надія Гармазій прагне  повернути дітям дитинство.

2eb54f486e568f6260c9d5cc781ea059

Її нова книга "Марго та єдиноріг, що жив у буфеті" може дати змогу маленьким читайликам відчути, що диво живе у кожному з нас, а дорослим – нагоду доторкнутися до того дивосвіття, коли вони також були маленькими, гостювали у бабусі і чекали вечірньої казки...

«Поки ти віриш у диво – воно з тобою! У цьому і є головна ідея книги. Віра в диво спроможна зробити наше життя наповненим і сенсовим. І це особливо важливо у нинішній час – впустити диво у своє життя", – відзначає авторка Надія Гармазій.

Чому ця книга варта уваги?

1. Книга з відзнакою. “Марго та єдиноріг, що жив у буфеті” — історія, що перемогла у конкурсі рукописів від проєкту “Читай українською”.
2. Особливий настрій. Дивовижно теплі та світлі ілюстрації української художниці Ольги Кочури творять неймовірну атмосферу — казкову, святкову і трішки кумедну.
3. Читачів чекає захопливий сюжет. Історія гармонійно поєднує несподіванки, пригоди, спів колядок, аромат різдвяних смаколиків, перемогу добра над злом і багато чого ще — яскравого, соковитого, колоритного, неповторного. Ви вже відчуваєте шурхіт у своїй кухні? Можливо, у вас також у буфеті мешкає єдиноріг?..
4. 50 примірників з тиражу будуть подаровані дітям, які втратили дім унаслідок війни. Тож Ваш внесок - це ще й внесок у благодійний проєкт.

 

Вартість примірника книги, що вийшла у видавництві "Читай українською", – 250 гривень.

Як писала "Гречка", раніше голова Кіровоградської обласної організації НСПУ Надія Гармазій ініціювала та упорядкувала антологію віршів «Поезія без укриття».

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама