Суспільство

Сільський голова передав паї брату: громаді повернули 40 гектарів землі

. 1619

Новоукраїнська громада змогла через суд отримати назад понад 40 гектар сільськогосподарських земель, які у 2020 році голова сільради на Кіровоградщині незаконно передав в оренду рідному брату.

suddi

Як повідомила обласна прокуратура, голова однієї із колишніх сільських рад Долинського району (наразі Кропивницький район) попри конфлікт інтересів передав своєму рідному брату в оренду 8 земельних ділянок загальною площею 40,5 гектар вартістю понад 19 мільонів гривень.

«Позицію прокурора Долинський районний суд підтримав: визнав недійсними додаткові угоди, зобов’язав орендаря повернути земельні ділянки у розпорядження територіальної громади міста», – зазначають у прокуратурі.

Згідно з рішенням суду, йдеться про голову Маловодянської сільської ради тоді ще Долинського району, який у 2020 році підписав додаткові угоди оренди зі своїм братом. Цікаво, що правонаступниця Маловодянської сільради – Долинська міська рада – не подавала до суду і не здійснила інших дій щодо спірного договору оренди.

Як раніше повідомляла «Гречка», у Світловодську директора комунального підприємства судитимуть за неналежне виконання службових обов’язків

Поширюйте

Коментуйте


Реклама