Суспільство

Мільйон на ШВЛ та компресори: Райкович розповів про ситуацію в медсфері області

. 944

 

На Кіровоградщині цьогоріч виділили мільйон гривень для прибдання апаратів штучної вентиляції легень і компресорів кисневих станцій для лікарень області.

 

schvl copy

Про це повідомив Андрій Райкович, звітуючи про півроку, проведені на посаді начальника Кіровоградської ОВА, інформує пресслужба ОВА.

Розповідаючи про медичну сферу, посадовець акцентував, що навіть за обмеженого фінансування з обласного бюджету все ж виділили понад 1 мільйон гривень для придбання потужних ШВЛ і компресорів кисневих станцій.

«Безкоштовно також провідні лікарні області отримали від міжнародних донорів 30 систем з генераторами високопотокового кисню», - наголосив Андрій Райкович.

Також він додав, що на Кіровоградщині активно працевлаштовують медиків-переселенців - 225 медичних працівників уже мають роботу в області, із них 122 лікаря і 87 - середнього медперсоналу.

«Коли Кіровоградщину відвідував Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, ми зуміли не просто захистити, а переконати його команду стосовно нами запропонованого оптимального варіанту розвитку мережі лікувальних закладів на території області. Вдосконалювати і покращувати є що. І це також завдання громад», - додав Андрій Райкович.

Зазначимо, наприкінці серпня очільник МОЗ презентувавчільник МОЗ презентував у Кропивницькому пересуваний медцентр. Тоді МОЗ уперше транспортував поранених українців спеціалізованим евакуаційним автобусом. Перша десятка хворих із Кропивницького  відправилася на цьому пересувному медичному центрі до львівських лікарень.

Нагадаємо, лікарні області з наступного року працюватимуть за новим форматом. На Кіровоградщині 3 лікарні планують зробити кластерними та 8 - загальними.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама