Суспільство

Постила Кадирова і «зетки»: мешканку Кіровоградщини визнано винною у виправданні російської агресії

 Автор: Лариса Романюк. 3418

 

Добровеличківський райсуд затвердив угоду про визнання винуватості мешканці Кіровоградщини, обвинуваченій у виправданні російської збройної агресії. Жінці присудили 4 роки позбавлення волі та звільнили від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки без конфіскації майна.

307091512 1295038161240623 1453974385135482649 n

Про це сказано у вироку суду від 9 вересня. Як ідеться в матеріалах справи, обвинувачена народилася в Узбекистані, зареєстрована та фактично проживає в Україні, має українське громадянство, раніше не судима, не одружена, пенсіонерка. Протягом лютого-квітня на своїй сторінці в «Однокласниках», підписаній як «Тетяна Семенюта», поширювала дописи, що виправдовують збройну агресію РФ та глорифікують її учасників.

Зокрема, у лютому вона поширила зображення кольорів російського прапора на фоні танка із текстом: «Я – русский поддерживаю спецоперацию России на Украине!». Невдовзі вона публікнула фото, на якому зображений військовослужбовець РФ на фоні герба РФ та латинської літери "Z", скомпонованої із георгіївською стрічкою та синьо-червоних зірок по контуру із написом: «Русский солдат снова освобождаєт Європу от фашизма!!! Храни вас Бог ребята !!!». Також жінка поширювала фото із зображенням Путіна, Кадирова, Шойгу та підписом, що вони достойні поваги. У середині березня, коли російські ракети знищували мирні міста, а російські солдати вбивали цивільних, жінка поширювала допис з текстом: «Я поддерживаю решение президента ! Я за борьбу с нацизмом на Украине! # save Dondas», «Горжусь своим Президентом и нашей Армией! Ребята, мы вместе !!! ZV».

Згідно з висновками експерта, вказані вислови несуть виправдання російської агресії, тобто жінка вчинила правопорушення, передбачене ч.2 ст.436-2 КК України.

У судовому засіданні обвинувачена повністю визнала провину, просила затвердити досягнуту під час досудового розслідування між нею, захисником та прокурором у кримінальному провадженні угоду про визнання винуватості. Стверджувала, що укладення угоди є добровільним та не є наслідком насильства примусу чи погроз.

У результаті суд ухвалив визнати жінку винуватою та затвердити угоду. Оскільки вказаний злочин належить не до тяжких, потерпілі відсутні, жінка отримала покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з умовним терміном на два роки.

Як писала "Гречка", у  Кропивницькому суд відправив під домашній арешт чоловіка, який допомагав призовникам виїхати за кордон.

 

Поширюйте

Коментуйте