Суспільство

У Кропивницькому троє лікарів-переселенців отримають службові квартири

 Автор: Таміла Делюрман. 934

У Кропивницькому трьом лікарям-переселенцям, які вже працюють у медзакладах міста та одній працівниці житлово-комунальної сфери виділять службові квартири.

zitlo pereselenciam

Таке рішення погодила громадська комісія із житлових питань, повідомили на сайті міськради.

Відтак, на засіданні комісії відзначили, що першочергово серед переселенців, домівки яких зруйнували російські окупанти, на таке житло можуть претендувати лікарі та працівники житлово-комунальної сфери.

Зокрема місто зацікавлене, щоб спеціалісти медичної сфери залишалися у Кропивницькому. Як важливий інструмент заохочення якраз і є виділення житла для лікарів. Так, комісія погодила виділення службових квартир для лікарки-фізіотерапевта із Рубіжного Луганської області, хірурга із Мелітополя Запорізької області, який наразі працює в поліклініці №4 та сім'ї педіатрів із Луганська.

Цього дня комісія погодила також виділення службового житла для працівниці житлово-комунальної сфери, яка евакуювалася з Костянтинівки Донецької області і з травня працює в Кропивницькому двірником.

Остаточне рішення з цього приводу прийматиме виконавчий комітет Кропивницької міської ради.

- Цього року ми не святкуємо День міста, але відзначаємо працю тих, хто у цей важкий час своєю працею в громаді забезпечує її стабільну життєдіяльність. Службове житло, якраз серед таких подарунків, - зазначила керуюча справами виконавчого комітету Світлана Балакірєва.

Крім того, за її словами, головне управління житлово-комунального господарства міської ради зобов'язалося відремонтувати ці помешкання: опалення, сантехніка, заміна вікон — усе необхідне для проживання, крім меблів. І всі ці роботи планують виконати якнайшвидше, щоб люди, коли отримають ордери, могли зайти і жити там вже відразу.

Також, відповідно до заяв та поданих документів, комісія розглянула та рекомендувала виконавчому комітету взяти на облік для отримання тимчасового житла ще чотири родини вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей.

У всіх взятих на облік житло було зруйноване та стало непридатним для проживання. У складі сімей перебувають пенсіонери, неповнолітні діти, що потребують житла: три родини - у першочерговому порядку.

Разом з тим, комісія погодила надання ордерів мешканцям п’яти кімнат у гуртожитку по проспекті Університетському, 21, на які рішенням суду скасовано арешт на кімнати у яких вони мешкають.

Свої зобов'язання міська рада щодо гуртожитку виконує — здійснюється супровід у судах, видача ордерів, окрім цього, розпочали капітальний ремонт даху будівлі, - підкреслила Світлана Балакірєва.

Поширюйте

Коментуйте