Суспільство

На Кіровоградщині п'ять тисяч переселенців шукають роботу через службу зайнятості

 Автор: Таміла Делюрман. 1463

На Кіровоградщині 5 тисяч переселенців, із майже 33 тисяч опитаних фахівцями служби зайнятості, виявили бажання знайти роботу.

 

opytuvannia

За словами директорки обласного центру зайнятості Лілії Колесник, фахівці проводять анкетування серед переселенців. Наразі проанкетовано 32 600 людей, це майже 71% працездатних громадян цієї категорії, повідомили у пресслужбі Кіровоградської ОВА.

«За результатами опитування тільки 5 тисяч осіб виявили бажання шукати роботу на Кіровоградщині. Майже 60% осіб взагалі відмовились від анкетування», - повідомила Лілія Колесник.

Вже звернулись до служби зайнятості 3 300 переселенців. Найбільше зацікавлені у пошуку роботи жителі з Донецької області – кожен третій.

«Наразі працевлаштовано 590 осіб, які перебувають у Кропивницькому. Акцентуємо, що найбільше пересенці знаходять роботу в сільськогосподарських підприємствах, переробної галузі, в торгівлі та закладах охорони здоров’я», - додала директорка центру зайнятості.

У коментарі для "Гречки" посадовиця також зауважила, що 8 300 людей, які пройшли анкетування, пояснили, що не шукають роботу, оскільки мають робоче місце в області, де до цього жили та планують повертатися на постійне місце проживання.

Пояснення відмови від пошуку роботи надавали не всі, адже опитування добровільне і давати відповідь на те, чи інше питання в анкеті теж добровільне рішення.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте