Суспільство

У Кропивницькому з’явився класичний університет

 Автор: Лариса Романюк. 5684

 

У Кропивницькому більше немає педагогічного вишу.

25korpus1

Університет змінив назву та профіль роботи, йдеться в наказі Міністерства освіти і науки України "Про перейменування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка"

«Історичні часи вимагають історичних рішень та дій. Щоб не просто вижити, але розвиватися і закладати міцний фундамент для майбутньої відбудови та процвітання, ми теж повинні змінюватися», читаємо на сайті тепер уже Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Тож, трудовий колектив університету на чолі з ректором Євгеном Соболем прийняв, а Міністерство освіти і науки України підтримало - рішення про зміну назви Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка на Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

Це рішення відкриває шлях до нових спеціальностей і освітніх програм, до нових можливостей для студентів та випускників, до нових академічних вершин і професійних горизонтів  для викладачів, зазначають у ЦДУ імені Володимира  Винниченка.

Раніше "Гречка" писала, що університет імені Володимира Винниченка у Кропивницькому отримав інтернет-станцію Starlink.

 

Поширюйте

Коментуйте