Суспільство

Родичів зниклих військових закликають остерігатись шахраїв

 Автор: Таміла Делюрман. 1235

Родичів зниклих безвісти військовослужбовців закликають не поширювати інформацію про них, аби не втрапили на гачок шахраїв.

y copy

Про це йдеться на офіційній Facrebook-сторінці Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Згідно повідомлення, все частіше у соцмережах шириться інформація про зниклих безвісти військовослужбовців. Рідні та близькі військових намагаються розшукати їх використовуючи, зокрема й соціальні мережі.

В умовах війни дійсно виникають проблеми зі встановленням місцезнаходження військового та встановлення його статусу: в полоні, зниклий безвісти чи загиблий.

Родичі таких військових публікують у соціальних мережах інформацію про себе і про зниклого, а також свої контактні дані, сподіваючись розшукати зниклих військових.

Цією інформацією користуються шахраї, які граючи почуттями рідних, обіцяють встановити зв’язок зі зниклим чи розшукати його. Водночас злочинці, використовуючи прийоми психологічного тиску, вимагають за свої послуги гроші, тому трапляються випадки, що родичі, піддаючись емоціям, перераховують шахраям великі суми коштів.

Зазначимо, обміном та пошуком українських військовополонених або зниклих безвісти займаються державні органи, тому вкотре закликаємо родичів військовослужбовців не піддаватись шахрайським діям, а про подібні випадки повідомляти правоохоронні органи.

Нагадаємо, раніше "Гречка" писала, що українців попереджають про нову шахрайську схему. Цього разу аферисти представляються від імені Нацбанку та фонду "твоя опора". Спеціалісти розповіли, як не втрапити на гачок шахраїв.

 

Поширюйте

Коментуйте