Суспільство

У Знам’янській громаді молодь безкоштовно навчатимуть шити: як зареєструватися

 Автор: Ірина Требунських. 1094

Благодійний фонд «Повернення до життя» пропонує молоді з числа вимушених переселенців, які знайшли прихисток у Знам’янській громаді, безкоштовно навчитися швейній справі. Також благодійники обіцяють підтримку у подальшому працевлаштуванні.

 

Shveina mashunka

Як пояснив «Гречці» голова фонду Олександр Остапов, їхній проєкт виграв грант від «Кімонікс Інтернешнл Інк» міжнародного агентства USAID, за рахунок чого змогли придбати 10 сучасних швейних машин. Міська рада виділила приміщення для навчань і зробила у ньому ремонт.

«Навчання проводитимуть дві досвідчені викладачки. Вони самі є вимушеними переселенками», – сказав він.

Олександр Остапов додав, що сам проєкт націлений на допомогу насамперед молоді, проте обмежень по віку для тих, хто хоче подати заявку на участь, немає. «Якщо набереться достатня кількість бажаючих віком від 30 років, то ми зробимо і для них окрему групу», – пояснив він.

При цьому знам’янський фонд «Повернення до життя» обіцяє допомогти з подальшим працевлаштуванням: вони вже мають запити від двох підприємств у Кропивницькому і Знам’янці. «Якщо ж людина захоче відкрити власну справу, то ми теж допоможемо у реєстрації ФОПу, підкажемо державні програми підтримки для бізнесу, якими можна скористатися», – розповів Олександр Остапов.

Онлайн-заяву на участь у безкоштовному навчанні можна подати за посиланням.

Нагадаємо, що в Олександрії для людей, які були вимушені покинути власні домівки через війну, готують безкоштовні обіди.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте