Суспільство

Врятована лелека та пес із "підземки": як нині живуть улюбленці в родині переселенців (ВІДЕО)

. 1072

На Кіровоградщині лелека "Льоля", яку з переламаною лапою взяла під опіку родина переселенців із Харкова, вже майже одужала та навіть почала літати.

LP4

Як "Гречка" розповідала раніше, родина акторів Євгенія та Дмитро разом зі своїми дітьми взялися рятувати лелеку, яку знайшли в полі з поламаною лапою. Операцію птахові довелося робити аж у Дніпрі. Завдяки небайдужим травмовану вдалося переправити до Дніпра і там зробити операцію. Наразі Льоля знову на Кіровоградщині і живе з родиною, яка взялася за її порятунок.

Про те, як наразі почувається птах, її рятівники розповіли для громадської організації "Шо там?".

За словами Євгенії, повернутися птахові із дніпровської клініки допомогли теж переселенці. Люди евакуювалися із Слов'янська, але відгукнулися на дописи жінки у соцмережах із проханням допомогти перевезти птаха. По дорозі вони заїхали до Дніпра, знайшли клініку і привезли лелеку Євгенії та Дмитру.

Крім того, у родині живе пес Байрактар, якого вони вивезли, евакуюючись із Харкова. Пес обрав їх у підземці, де вони ховалися від ворожих обстрілів у перші тижні повномасштабного вторгнення. Історію чотирилапого друга теж знайдете на "Гречці".

"Їхніх пригод за ці пів року вистачило б на цілий серіал — про життя у метро, пошук диверсантів, переїзд з Харкова у село під Кропивницьким, роботу у театрі, про врятованих пса Байрактара й лелеку Льолю", - прокоментували автори відео.

Детальніше у відео:

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама