Суспільство

Протест біля суду: знам’янчанин дев'ятий рік добивається вироку для кривдників

 Автор: Ірина Требунських. 6565

Мешканець Знам’янської громади Олексій Рябуха вийшов на одиночний пікет проти затягування судової справи, у якій він виступає потерпілим. Чоловік розповів «Гречці», що напад на нього двох чоловіків у 2014 році, внаслідок якого він тепер має інвалідність, судами розглядається вже дев’ятий рік.

Ryabuha Oleksiy

Як пояснив Олексій Рябуха, ще у 2014 році у Знам’янці на нього напали двоє чоловіків і жорстоко побили.

«Через побиття був крововилив у мозку, у мене перестали працювати ліві рука та нога, тепер я маю інвалідність. За час розгляду змінилося вже сім суддів: то втрачають повноваження, то хворіють, то ще щось», – сказав він.

За результатами досудового розслідування двох чоловіків обвинувачено за двома статтями Кримінального кодексу: у навмисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень (карається позбавленням волі від 7 до 10 років) та у хуліганстві, вчиненому групою осіб (карається обмеженням волі до 5 років або позбавленням волі до 4 років). Спочатку справу декілька років розглядав Знам’янський міськрайонний суд, потім у 2020 році справа перейшла до Кропивницького апеляційного, а звідти – до Олександрівського райсуду. Згідно із реєстром судових рішень, із жовтня 2021 року суддею у цій справі виступає Павло Івченко.

Нагадаємо, що 7 вересня одному із суддів Олександрівського райсуду оголосили підозру в отриманні 1000 доларів хабара – місцеві активісти стверджують, що йдеться саме про Павла Івченка.

«Останній раз я бачив суддю Івченка у червні – тоді він скасував засідання, бо у нього піднявся тиск. Після він призначав ще одне, та воно знову не відбулося. Наступне засідання призначили на 6 жовтня: та в мене є підозри, що там знову буде або відпустка, або лікарняний», – додав Олексій Рябуха.

 Як повідомляла «Гречка», після корупційного скандалу в Олександрівському суді призначили нового голову, який раніше був суддею на Херсонщині.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте