Суспільство

На Кіровоградщині розслідують розкрадання майна залізниці

 Автор: Таміла Делюрман. 3812

 На Кіровоградщині рослідують справу про розкрадання майна Укрзалізниці. В оборудці підозрюють представників підприємств-підрядників.

 uz2 copy

Згідно інформації в Єдиному державному реєстрі судових рішень, мова йде про регіональну філію "Одеська залізниця", зокрема про її підрозділ у Знам'янці.

Підозрюваними є працівники і керівники деяких структурних служб залізниці та керівники підприємств ТОВ «Вагонкомплектсервіс» та TOB «РК Ріелвей» та посадовець Знам'янської міської громади.

За версією слідства, підозрювані залізничники закупили комплектуючі для розбирання 60 вагонів у підприємств «Вагонкомплектсервіс» та «РК Ріелвей» за завищеною ціною.

Потім списали та розібрали 60 вагонів, а відомості про стан вузлів та агрегатів, які були на вказаних вагонах, внесли неправдиву інформацію.

Запчастини від тих вагонів та агрегати продали в якості металобрухту тим же таки підприємствам «Вагонкомплектсервіс» та «РК Ріелвей».

Вони, в свою чергу, за підробними документами продали придбане як звичайний повноцінний товар за готівку в адресу реального сектору економіки.  

В усіх підприємств, замішаних в оборудці, провели обшуки та вилучили документацію і печатки, на які частково наклали арешт. За словами слдічого, в документах є ймовірні докази проведеної злочинної схеми.

Слідство триває.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте