Суспільство

Анастасія Приходько заявила про скасування концерту в Олександрії: що каже влада (ВІДЕО)

. 6852

 

Співачка Анастасія Приходько повідомила, що її благодійний концерт не відбудеться в Олександрії. Винуватицею скасування концерту вона назвала заступницю міського голови Ірину Чемерис.

 

272049b56b76f864eb2bee0c6e87d747

У своєму відеозверненні співачка говорить, що планувала 14 жовтня провести благодійний концерт в Олександрії, виручені кошти з якого вона направила б на ЗСУ.

Проте Приходько заявляє, що Ірина Чемери у листуванні заборонила проводити концерт.

"Пані Ірина Чемерис, яка є представницею партії "Європейська солідарність", в листуванні сказала, що не дозволяє Анастасії Приходько провести концерт в Олександрії, гроші з якого направилися б на ЗСУ. Я не знаю як реагувати на все це, адже партія "Європейська солідарність" має гасло "Армія. Мова. Віра", але мені заборонили виступати в Олександрії. В листуванні ж пані Ірина сказала, що "давайте якось іншим разом". На прохання поговорити з нею, вона відповіла, що не має часу на це,"- розповідає співачка у відеозверненні.

Крім того, у відео вона вимагає пояснити причини такого рішення. І, навіть, звертається до Петра Порошенка, очільника партії, до якої входить Ірина Чемерис.

 

Активіст Андрій Лаврусь у своєму Telegram-каналі оприлюднив офіційне пояснення від заступниці міського голови Олександрії, де вона говорить, що лише запропонувала перенести дату концерту.

"Олександрія завжди рада зустрічати творчих гостей, тим паче тих, хто акумулює кошти для допомоги нашим бійцям. ГО«Олександрійський інформаційний гендерний центр» звернулася до міської ради з проханням посприяти в організації благодійного концерту Анастасії Приходько. Втім на бажану дату й час міська рада вже запланувала благодійний концерт із залученням іншого хедлайнера. Аби дати Анастасії Приходько можливість провести особистий благодійний захід, ми запропонували будь-який інший зручний час. Будемо раді бачити Анастасію Приходько в нашому місті", - прокоментувала Ірина Чемерис.

Чи ж відбудеться концерт Анастасії Приходько в Олександрії і коли, поки невідомо.

 

Фото: ТСН

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама