Суспільство

У Кіровоградоблавтодору хочуть відсудити 11 мільйонів гривень

 Автор: Таміла Делюрман. 2030

Департамент капітального будівництва Кіровоградської ОДА та державне підприємство "Агентство місцевих автомобільних доріг"  через суд позиваються до "Кіровоградоблавдору" із вимогою повернути майже 11 мільйонів гривень, які вони отримали за невиконані , або ж неякісно виконані роботи.

doroga

Відповідна інформація розміщена на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Зокрема, мова йде про ремонт на дорозі місцевого значення Новоукраїнка-Глодоси.

Для прикладу, на окремій ділянці цієї дорог укріплення узбіч здійснили відсівом, а не гравієм чи щебенем, як це було зазначено. Фактично у цьому випадку "Кіровоградоблавтодор" завищив вартість роботи.

Також підрядник неповністю виконав укладання верхнього шару асфальту - замість 5 сантиметрів, поклали лише 3,8 сантиметрів. До всього якість асфальту не відповідала нормам.

В підсумку всіх вище перерахованих недопрацювань сумарно назбиралася сума збитків на понад 10 мільйонів 780 тисяч гривень, які і хочуть відсудити у "Кіровоградоблавтодору".

Досудове розслідування по цій справі затягнулося від літа 2021 року. 27 вересня цього року ще тільки прийняли ухвалу про поновлення провадження справи.

Відкладалися розгляди спочатку через збір необхідної документації для проведення будівельно-технічної та дорожньо-технічної експертиз відповідного об'єкту. А потім, після початку повномасштабного вторгнення, через неможливість проведення цієї експертизи тією фірмою, яку було залучено до цього, оскільки її центральний офіс в Харкові розбомбили ворожими ракетами.

Наразі до підготовчого засідання сторони повинні знайти нову фірму, яка надасть спеціаліста для проведення необхідних експертиз.

Поширюйте

Коментуйте