Суспільство

Рятувальники Кіровоградщини закупили автоцистерни у фірми колишнього замглави ДСНС

. 1176

 

У Кропивницькому Головне управління ДСНС в області придбало три автоцистерни на 43 мільйона гривень у фірми колишнього заступника голови Держслужби з надзвичайних ситуацій.

 

pozezna cisterna

Зокрема, управління закупило автоцистерни у ТОВ "Промислова Компанія "Пожмашина", пишуть "Наші гроші".

Закупівлю провели без використання системи Prozorro, а за процедурою «Українська визвольна війна», яка дозволяє замовникам не організовувати конкурентний тендер і купувати необхідне в умовах воєнного часу.

Як ідеться в системі Prozorro, придбали пожежні автоцистерни АЦ-7-50 за 15,2 мільйона гривень, АЦ-5,0-40 за 16,5 мільйона гривень, АЦ-2,5-30 за 11 мільйона гривень, які призначені для перевезення особового складу підрозділу, вогнегасних речовин, пожежно-технічного оснащення, аварійно-рятувального обладнання для гасіння пожеж та аварійних робіт. Техніку мають поставити до 31 грудня.

ТОВ «Промислова Компанія «Пожмашина» зареєстроване у Києві в 2005 році. Наразі засновником вказаний Олег В’ячеславович Авер’янов, екс-заступник голови Держслужби України із надзвичайних ситуацій, депутат Чернігівської обласної ради 7 скликання, бізнес-партнер нардепа від «Батьківщини» Валерія Дубіля.

Раніше повідомляли, що вказане підприємство фігурувало у розслідуванні Генпрокурати щодо махінацій на тендерах.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама