Суспільство

Відомий кропивницький художник потребує допомоги: через хворобу втратив ногу

. 3113

Кропивницькому художнику Андрію Надєждіну у лікарні ампутувати частину ноги через ускладнення, пов’язані із цукровим діабетом. Наразі художник потребує допомоги.

Nadejd

 Як повідомила директорка Музею мистецтв Тетяна Суханова, на фоні цукрового діабету у художника виник сепсис і гангрена, через що лікарям довелося ампутувати ногу.

«Зараз стан стабілізовано, інтоксикацію продовжують знімати. Андрій Михайлович потребує довготривалого лікування, відновлення й реабілітації та, у подальшому, протезування», – написала вона у соцмережі.

Андрій Надєждін є заслуженим художником України, лауреатом обласних премій імені О. Осмьоркіна та В. Ястребова, членом Національної спілки художників України, учасник всеукраїнських та міжнародних виставок й пленерів. Він постійно брав участь у Великодніх аукціонах у Кропивницькому, зокрема і цьогорічному, гроші з якого направили на українську армію.

Підтримати Андрія Надєждіна можна фінансово, переказавши кошти на картку його сестрі Оксані Журавель (Надєждіній) 4149 4991 5624 0671 (ПриватБанк).

Поширюйте

Коментуйте


Реклама