Суспільство

У Малій Висці міськрада купує вугілля у фірми, яка існує кілька тижнів

 Автор: Таміла Делюрман. 2282

 

У Малій Висці, що на Кіровоградщині, міська рада закуповуватиме вугілля у підприємства, створеного за 12 днів до проведення тендера. Згодом відділ освіти тієї ж таки Маловисківської міськради також уклало договір на купівлю вугілля з тим самим підприємством.

 

vugillia copy

Обидва тендери відбувалися по спрощеній системі "Українська Визвольна Війна", яка діє на період воєнного стану, про що йдеться на сайті Prozorro.

Зокрема, 27 вересня Маловисківська міськрада прозвітувала про закупівлю вугілля. Підрядником було обрано підприємство "Перша паливно-енергетична корпорація".. Закуплять у підприємства 16,5 тонн вугілля на 240 тисяч гривень.

Вже 6 жовтня відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міськради, знову ж таки по спрощеній системі замовило 51,3 тонни вугілля на суму 743 850  гривень. Поставить паливо все та ж "Перша паливно-енергетична корпорація"

Підприємство-переможець було зареєстроване буквально за 12 днів до проведення першого тендеру - 15 вересня, про що йдеться в аналітичній системі "YouControl".

Бенефеціарним власником ТОВ ""Перша паливно-енергетична корпорація" вказаний Адім Шамільєвич Валєєв, який прописаний у Харкові та до цього мав три підприємства у Макіївці, Донецької області.

Мова йде про підприємства "Корпорація-Гала" та "Форвард", основним видом діяльності яких вказано "Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту". А також підприємство "ГАЛА-ЛТД", яке займалося роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. На даний час всі три підприємства закриті.

В Кіровоградській області Адім Валєєв, крім “Першої паливно-енергетичної корпорації”, є власником підприємства "Артмаркет", яке зареєстроване у Знам'янці та займається оптовою торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами. Зареєстроване ТОВ "Артмаркет" 6 травня 2011 року.

А також на його ім'я зареєстрований "Благодійний фонд "Надійна турбота - ЛТД" у Кропивницькому, створений від 21 квітня цього року.

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте