Суспільство

У Гайвороні вже другий рік розслідують смерть пацієнта в районній лікарні

 Автор: Ірина Требунських. 924

У 2020 році у Гайворонській районній лікарні помер пацієнт. Донька померлого подала заяву до поліції щодо халатності лікарів, проте досудове розслідування триває вже понад два роки.

rozsliduvannya

Згідно з інформацією з Єдиного державного реєстру судових рішень, у вересні 2020 року один з пацієнтів, перебуваючи на стаціонарі в інфекційному відділені Гайворонської ЦРЛ, звернувся за медичною допомогою, проте в той же день помер. Донька померлого написала заяву до поліції. На її думку, батько помер через халатність лікарів.

Правоохоронці почали розслідування за ознаками кримінального правопорушення – неналежне виконання професійних обов'язків медичним персоналом.
Вже у жовтні 2020 року суд задовольнив клопотання прокуратури про надання доступу до медичної картки пацієнта та історії його хвороби. Та після ухвали прокуратура тричі клопотала про продовження досудового розслідування – суд клопотання задовольняв. Третя така ухвала суду датується вже 23 вересня 2022 року.

«Строк досудового розслідування у даному кримінальному провадженні закінчується 24 вересня 2022 року. Для закінчення досудового розслідування необхідно виконати ще ряд процесуальних та слідчих дій, які об`єктивно неможливо здійснити до закінчення зазначеного строку», – йдеться у клопотанні прокуратури.

Які саме слідчі дії потребують стільки часу – у судовій ухвалі не вказується.

Суд клопотання прокуратури задовільнив і цього разу: досудове розслідування щодо смерті чоловіка в інфекційному відділенні Гайворонської лікарні продовжено ще на 6 місяців – до 23 березня 2023 року.

Раніше «Гречка» повідомляла про жителя Знам’янської громади, який вже дев’ятий рік добивається вироку для кривдників.

Поширюйте

Коментуйте