Суспільство

Очільник облради Кіровоградщини у Брюселі порушив проблему експорту зерна до ЄС

. 1025

 

Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга порушив проблему експорту зерна наземним транспортом до країн ЄС у ході робочої зустрічі з генеральним секретарем Асамблеї європейських регіонів Крістіаном Спаром у Брюсселі (Бельгія).

 

09 copy copy

Очільник облради пояснив, що попри те, що українські порти вдалося розблокувати, втім працюють вони не в повному об‘ємі. Зараз актуальне питання наземної логістики, повідомили у пресслужбі облради.

"Підтримка Європи для українських сільгоспвиробників надзвичайно важлива. Наші аграрії цінують ті кроки, які вже зробили міжнародні партнери. Зокрема це «коридори солідарності». Але я постійно спілкуюся з аграріями і вони озвучують проблему вузької пропускної спроможності на кордонах із країнами ЄС. Це питання порушив перед генсеком Асамблеї. Сподіваюся, розмова на цьому рівні допоможе її глобальному вирішенню на рівні держав», - зазначив Сергій Шульга.

Водночас він обговорив із Крістіаном Спаром перспективи співпраці Кіровоградщини з європейськими регіонами в галузі сільського господарства.

Нагадаємо, робочу поїздку до Брюсселю голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга здійснив 3-5 жовтня.

 

Реклама

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама