Суспільство

Грабіж, вбивство і «суд ЛНР»: у Кропивницькому достроково звільнили рецидивіста за зразкову поведінку

. 1990

У вересні 2022 року Ленінський райсуд Кропивницького достроково звільнив чоловіка, засудженого за грабіж, поєднаний з насильством. Як виявилося, це вже не перша судимість у людини, а попереднє дострокове звільнення ухвалив «суд» неіснуючого «ЛНР».

suddi

 

Згідно з інформацією Єдиного державного реєстру судових рішень, у вересні 2022 року в Ленінському райсуді міста Кропивницький ухвалили клопотання чоловіка про умовно-дострокове звільнення. Йдеться про покарання за грабіж, поєднаний з насильством – за це у 2019 році Кіровський райсуд Кропивницького присудив чоловіку 4 роки позбавлення волі. Він відбув 2 роки і 8 місяців у Кропивницькій виправній колонії №6.

«Прокурор не заперечувала щодо задоволення клопотання, посилаючись на те, що сумлінним ставленням до праці, активною участю в благоустрої установи та зразковою поведінкою засуджений довів своє виправлення», – йдеться у матеріалі справи.

Та як виявилося, це вже не перша судимість цього чоловіка за кримінальні злочини і вже друге дострокове звільнення. Так, у 1999 році він був засуджений Кіровським райсудом до 3 років позбавлення волі з частковою конфіскацією майна за трьома статтями Кримінального кодексу: крадіжку з проникненням у житло, угон автотранспорту з обтяжуючими обставинами та розбій, вчинений  за  попереднім зговором.

Після відбуття покарання повною мірою, чоловік через 4 роки знову опинився на лаві підсудних. У 2006 році вже Олександрійський міськрайонний суд визнав його винним в умисному вбивстві  та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень і виніс вирок – 13 років позбавлення волі.

Та вже у 2017 році засуджений був звільнений достроково – за рішенням… неіснуючого суду. Так, у судовій справі зазначено, що постанову про дострокове звільнення ухвалив «Краснодонський міжрайонний суд ЛНР». Нагадаємо, що місто Краснодон Луганської області із 2014 року є окупованим і непідконтрольним українській владі, а так званий «ЛНР» – це самоназва квазідержавного терористичного утворення.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама