Депутат трьох скликань і відважний воїн: у Кропивницькому попрощались з Ігорем Бур’яновим (ФОТО, ВІДЕО)

17:49, 15 Жовтня, 2022

У Кропивницькому попрощались з Ігорем Бур’яновим: солдатом – мінометником, депутатом трьох скликань подільської районної ради обласного центру.

Ігор Бур’яноа народився 5 вересня 1987 року у Кропивницькому(тоді Кіровоград), закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом. Тричі обирався депутатом Подільської районної ради міста Кропивницького.

Igo3

У перші дні повномасштабної війни з північним сусідом добровільно пішов на фронт. Загинув Ігор Бур’янов 6 жовтня під час бою неподалік села Орлянка Куп’янського району Харківської області. У нього залишились батьки, дружина та донька.

Igor2

Сьогодні, 15 жовтня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища зібрались рідні та друзі воїна, бойові побратими. Панахиду за загиблим Героєм відслужив настоятель храму Святого Володимира Православної церкви України священик Йосип.

Вічна пам’ять і вічна Слава Герою!

Останні новини по темі
Вони тримають небо на Україною: загинули воїни з Кіровоградщини (ФОТО)
16 1623937280 184
tykvennyj pirog s tvorogom 1
Що приготувати з гарбуза: поради від майстра кулінарії (ФОТО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024