Суспільство

Опалювальний сезон на Кіровоградщині: область готова до ліквідації аварій через ймовірні обстріли

 Автор: Таміла Делюрман. 1633

На Кіровоградщині розробили план дій щодо ймовірних аварій на системах електро, газо, водо та теплопостачання, які можуть статися через ворожі обстріли.

311463638 143830471703496 2306010315385372425 n

Про це поідомила директорка департаменту ЖКГ Ольга Довжук під час апаратної наради, інформують у пресслужбі Кіровоградської ОВА.

Зокрема, посадовиця відзвітувала, що господарський комплекс області готовий до опалювального сезону в умовах воєнного часу.

За її словами, загалом на підготовку до опалювального сезону витратили 162,6 мільйона гривень.

Наразі органи місцевого самоврядування приймають рішення та розпорядження щодо початку опалювального сезону на територіях.

«Дії країни-агресора минулого тижня щодо ураження об’єктів критичної інфраструктури підтверджують наші очікування щодо дуже непростих умов проходження опалювального сезону. Зважаючи на це департаментом спільно з управлінням з питань цивільного захисту ОВА розроблений План реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з аваріями у системах електро, газо, водо та теплопостачання підприємств усіх форм власності на території області», - повідомила Ольга Довжук.

Нагадаємо, в Мінрегіоні повідомили, що опалювальний сезон в Україні розпочнеться цьогоріч вчасно, без перенесень і за стандартними нормами – в залежності від середньодобової температури повітря.

Також, "Гречка" писала,  як підготуватися до холодів в умовах війни.

Поширюйте

Коментуйте