Суспільство

ПриватБанк створив депозит, на який можна купувати валюту без обмежень

 Автор: Таміла Делюрман. 1502

Від завтра, 21 жовтня, клієнти ПриватБанку зможуть відкрити собі новий валютний вклад "Капітал", де зможуть накопичувати кошти, безготівково купуючи долари США. Таким чином банк приєднався до ініціативи НБУ, яка запроваджена для додаткового захисту гривневих заощаджень у разі подорожчання долара.

valutniy vklad

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, для розміщення коштів на вкладі “Капітал” клієнти банку можуть з власної гривневої картки купувати валюту без обмежень суми за офіційним курсом Національного банку - станом на 20 жовтня - 36,57 гривень за долар США, інформують у пресслужбі банку.

Крім того, Мусієнко зауважив, що вклад “Капітал” є зручною альтернативою вкладенню коштів у готівкову іноземну валюту. Тке запровадження сприятиме стабілізації курсу на готівковому ринку.

Відкрити строковий вклад “Капітал” в ПриватБанку можна через Приват24 чи у відділеннях банку у доларах США строком на 6 або 12 місяців.

Мінімальна сума вкладу – 500 доларів, максимальна сума одного вкладу не обмежена. Умови вкладу не передбачають його поповнення, втім клієнти при бажанні заощадити більше коштів мають можливість відкривати декілька вкладів.

Після закінчення строку вкладу, сума вкладу та нараховані проценти автоматично конвертуються з доларів США у гривню за поточним офіційним курсом НБУ та повертаються на ту саму картку, з якої було відкрито вклад. Таким чином заощадження у гривні зберігають свій еквівалент до долара США.

Поширюйте

Коментуйте