Суспільство

Для початку медзаклади: у Кропивницькому стартував опалювальний сезон

 Автор: Таміла Делюрман. 1657

 

У Кропивницькому стартував опалювальний сезон. Наразі тепло подається до шістьох медзакладів міста.

 

teplo copy

Як повідомив директор комунального підприємства «Теплоенергетик» Олександр Чельник, тепло вже подається в палати стаціонару Центральної міської лікарні на Фортечних валах, Кропивницької лікарні швидкої медичної допомоги, обласної лікарні та обласної дитячої лікарні, інформує пресслужба міськради.

Начальниця управління охорони здоров’я Оксана Макарук підтвердила також включення автономних систем опалення у міському пологовому будинку і в амбулаторії загальної практики сімейної медицини на селищі Гірничому.

Крім того, за словами міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова, загалом в Україні 18 областей на 100% підготовлені до старту опалення. Готовність котелень по Україні — 99,1 %.

Уже відновлено 44 % від загальної кількості уражених об'єктів критичної інфраструктури у сфері теплопостачання: у цілому постраждав 581 об'єкт.

На сьогодні понад 4 тисячі закладів соціальної сфери — лікарні, школи, дитячі садочки — опалюються у 20 регіонах та в столиці.

Нагадаємо, у Кропивницькому опалювальний сезон традиційно обіцяли розпочати, коли середньодобова температура впродовж трьох днів становитиме менше 8 градусів тепла. 

Також "Гречка" розповідала, як підготуватися до холодів в умовах війни і відповідно ймовірних надзвичайних ситуаціях.

 

Поширюйте

Коментуйте