Суспільство

Штраф за спробу дати хабар: кропивницькому військовому суд виніс вирок

. 1890

 У Кропивницькому відбувся суд по справі, в якій військовослужбовця підозрювали у спробу дати хабар, аби отримати "потрібні" висновки по службовому розслідуванні. Чоловіка визнали винними та присудили йому сплатити штраф.

 

09

Як повідомили у пресслужбі спецпрокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону, слухання по справі відбулося у Ленінському районному суді Кропивницького. Військового визнали винним в наданні хабара службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України).

Вироком суду, відповідно до затвердженої угоди про визнання винуватості, йому присудили штраф у розмірі 2 000 неоподаткованих мінімумів.

У коментарі для "Гречки" речниця Ленінського райсуду пояснила, що у даному вироці застосовано суму одного неоподаткованого мінімуму у розмірі 17 гривень, тобто штраф складе 34 тисячі гривень.

Нагадаємо, у серпні підозрюваний запропонував хабар у 50 тисяч гривень помічнику командира військової частини з правової роботи, аби той допоміг отримати «потрібний» висновок у службовому розслідуванні.

10 вересня, під час надання першої частини хабаря в розмірі 20 тисяч гривень, військовослужбовця затримали правоохоронці.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю.

Наразі сума хабаря та штрафу поповнить державний бюджет.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама