Суспільство

У Кропивницькому енергопостачальна компанія намагається відсудити у податкової майже 715 тисяч боргу

. 1561

Головне управління державної податкової служби України у Кіровоградській області заборгувало за електроенергію майже 715 тисяч гривень. Енергопостачальна компанія через суд намагається отримати сплату боргу.

borg za svitlo

Відповідна інформація розміщена на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Зокрема, ТОВ "Центральна енергопостачальна компанія" подала позов до суду, в якому вказала, що управління ДПС Кіровоградщини не виконує умови укладеного договору та заборгувала 714 792,41 гривень за електропостачання.

Крім того, до позовної заяви "Центренерго" додав клопотання із вимогою до управління податкової надати оригінали актів прийому-передачі електроенергії за кілька періодів. Оскільки енергопостачальна компанія стверджує, що податкова не підписала та не скріпила печаткою низку актів, не дивлячись на те, що компанія направляла до них листи із цими актами та просила їх затвердити. Проте "Центроенерго" так і не отримало відповіді.

Проте суд клопотання не підтримав, зазначивши, що ці документи встановлюватимуть уже безпосередньо під час розгляду справи, оскільки вони входять до підстав позову.

Відтак, підготовче засідання Господарський суд призначив на 10 листопада об 11:30.

Нагадаємо, обласна лікарня та кропивницьке комунальне підприємство «Міськсвітло» подали позови проти обласного електропостачальника – вимагають повернути до бюджету 1,3  і 1,4 мільйона гривень. Як виявилося, це не єдині позови проти цієї компанії, які стосуються угод щодо постачання електрики.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама