Суспільство

Вдруге на новому місці: родина вимушених переселенців отримала грант на бізнес у Кропивницькому (ВІДЕО)

. 1437

Вже двічі війна змусила родину Васильєвих покидати рідну домівку і перебиратися в нове місто. Цього разу прихисток подружжя Ірини і Антона знайшло у Кропивницькому – тут вони наново розпочали власну справу, отримавши на це грант від держави.

 

07a30106fdbd95d0

Антон і Ірина Васильєви. Фото: «Суспільне»

Як пояснили Васильєви Суспільному, у 2014 році їм довелося переїхати з Донецька, а у 2022 – вже з Сєвєродонецька. Вдруге залишили ще й бізнес: доставку страв. Під час евакуації з Донеччини, окрім іншого, їм вдалося вивезти і частину обладнання, адже вони не хотіли покидати свою справу.

Приїхавши у Кропивницький, Ірина та Антон вирішили випікати піцу та бургери за власними рецептами.

«У Сєвєродонецьку у нас було майже 30 робітників. Нині хочеться взяти такі ж оберти і працювати з такою ж потужністю», – зізналися вимушені переселенці.

Гроші для розвитку бізнесу вже у Кропивницькому вони знайшли завдяки урядовій програмі «єРобота». Про неї, за словами Антона, прочитали на порталі «Дія», і вирішили подати заявку на грант.

У межах програми подружжя отримає 249 тисяч гривень. Їх планують витратити на купівлю гриля та витяжки, щоб і надалі розвивати свій бізнес у Кропивницькому.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама