Суспільство

Щоб нагодувати патріотів: кропивницькі волонтери просять допомоги через відключення світла

 Автор: Таміла Делюрман. 2090

 Кропивницька волонтерська спільнота “Годуємо патріотів” потребує допомоги. Труднощі у волонтерів виникли через відключення світла. 

goduemo patritiv1

Перебої заважають сушити овочі для борщів та супів, пише на своїй Facebook-сторінці співзасновниця ініціативи Олена Коряк.

“Від відключень найбільше потерпають віддаленні райони: Балашівка, селище Нове, район Жадова-Попова: 2-3 рази на добу. І так сталося, що саме в цих районах живе і сушить овочі більшість волонтерок “Добромир”, “Годуємо патріотів”. Внаслідок відключення електроенергії закладена в сушарки проварена картопля прокисає, її просто доводиться викидати. Не завжди встигає висохнути й морква та капуста”, – розповідає Олена.

Єдиний вихід, за словами Олени, купувати промислові сушені овочі. Є надійні, перевірені постачальники, але потрібні гроші. Щоби купити овочі, за найближчі три дні волонтерам треба зібрати понад 40 тисяч гривень.

Щоби долучитися до корисної справи, можна перерахувати кошти ГО "Добромир" на рахунок (IBAN) спільноти: UA463052990000026000005107978

У полі призначення платежу обов’язково треба вказати: “благодійна пожертва на статутну діяльність”.

Нагадаємо, що раніше “Гречка” писала про сухі супи, які виготовляє кропивницька ініціатива “Годуємо патріотів”. 

Крім того, ми пояснювали, як працюють графіки аварійних відключень.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте