Суспільство

Офіційно: оприлюднили графік відключень електроенергії на Кіровоградщині(ОНОВЛЕНО)

 Автор: Таміла Делюрман. 35312

 

На Кіровоградщині ввели графіки погодинних відключень електроенергії. Час, коли відбуватимуться відключення за певними адресами оприлюднили на сайті ПрАТ "Кіровоградобленерго".

 

bezsvitla

На сайті компанії з'явився розділ, в якому можна вказати адресу абонента і система покаже години, коли плануються відключення.

Зазначимо в пошуковику, де потрібно вказати вулицю, деякі їх назви вказані ті, що були до перейменування, тому, при введенні, якщо не висвічує діючу назву, то варто спробувати ввести попередню.

grafik

Крім того, зауважимо, що в разі надзвичайної ситуації чи аварії, відключення можуть відбуватися поза оприлюдненим графіком.

Знайти графіки погодинних відключень можна за цим посиланням.

ОНОВЛЕНО:

Близько 17:00 у пресслужбі "Кіровоградобленерго" повідомили, що станом на 1 листопада графіків погодинних чи аварійних відключень електроенергії в Кіровоградській області не впроваджено.

Проте розпорядження про їх введення може надійти від «Укренерго» у будь-який час, зважаючи на ситуацію в енергосистемі України.

"Роботи із забезпечення електропостачанням персоналом ПрАТ «Кіровоградобленерго» проводяться у цілодобовому режимі. Просимо вас, наших споживачів, про заощадливе споживання електроенергії. Саме це допоможе втримати баланс в енергосистемі та не допустити аварійних відключень електромереж через дефіцит електричної енергії", - наголосили в обленерго.

Нагадаємо, вчора, 31 жовтня, зранку російська ракета поцілила в один з енергетичних об’єктів в районі Світловодська.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте