Суспільство

Збитків на понад 24 мільйони: колишнього топ-менеджера «СхідГЗК» визнали винним у розкраданні

 Автор: Таміла Делюрман. 3496

Колишньому заступнику гендиректора «СхідГЗК», до складу якого входять три шахти на Кіровоградщині, Ігорю Голобородьку оголосили вирок за розтрату майна державного підприємства.

182770783 511738910176649 2553858413402443826 n

Сьогодні, 2 листопада, Вищий антикорупційний суд оголосив обвинувачувальний вирок двом обвинуваченим у справі про розкрадання майна держпідприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» – Віктору Голобородьку та Ігорю Ведуті.

За версією слідства, у 2015 році тодішній заступник гендиректора «СхідГЗК» Віктор Голобородько підписав договір з директором ТОВ «Еко-Сервіс» Ігорем Ведутою про закупівлю сірки. Слідчі встановили, що при цьому вартість мінералу поетапно збільшували через три компанії посередниці: спочатку завищили на 31 відсоток, а згодом на 57 відсотків.
За підрахунками, таким чином державному підприємству завдали збитків на 24,5 мільйона гривень.

«Колишнього заступника гендиректора ДП «СхідГЗК» суд визнав винуватим та призначив йому покарання у виді 9 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади строком на 3 роки, та з конфіскацією всього майна, яке є його власністю», – йдеться у рішенні суду.

Віктору Голобородьку присудили 9 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке є його власністю. Ігорю Ведуті призначили покарання у 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього його майна.

Наразі двоє обвинувачених перебувають у розшуку, тому строк відбування позбавлення волі обчислюватиметься з моменту фактичного затримання кожного з них.

Крім того, Вищий антикорупційний суд застосував спеціальну конфіскацію 20 мільйонів 853 тисяч гривень, які ТОВ « «Еко-Сервіс» одержав від ДП «СхідГЗК».

 

Поширюйте

Коментуйте