Суспільство

Перевірка МАФів та стандарти вивісок: як у Кропивницькому регулюватимуть вуличну рекламу

. 1027

Депутати кропивницької міської ради обговорили рекомендації щодо розміщення вивісок у Кропивницькому. 

29468076 2036449259761415 4044470805702106631 n

Як повідомляють у пресслужбі міськради, вигляд зовнішньої реклами, вивісок та МАФів став темою традиційного Дня депутата. До обговорення фахівці Управління містобудування та архітектури запропонували свої рекомендації.

«Ми розробили вимоги до місць розміщення вивісок, до їх розмірів, видів, матеріалів, стилістики, освітлення тощо. Від запровадження цих стандартів виграють і підприємці, і містяни», – пояснила тимчасово виконуюча обов’язки начальниці управління Ірина Мартинова.

Щодо МАФів, то документацію щодо їх упорядкування затвердили у травні 2021 року. Цією справою опікується спеціальна робоча група. 

«Спільно з фахівцями державного архітектурно-будівельного контролю проводиться детальна інвентаризація споруд. Це дуже великий обсяг роботи, адже послідовно відпрацьовуються всі вулиці. Після завершення інвентаризації кожен факт порушення законності чи правил благоустрою розгляне комісія, яка може ухвалити рішення про демонтаж. Водночас ми маємо підтримувати підприємців, тому надамо їм час, щоби виправити недоліки», – пояснив заступник міського голови Олександр Мосін. 

Під час обговорення депутати також озвучили свої зауваження та пропозиції. За результатами Дня депутата профільні виконавчі органи отримали відповідні доручення від секретаря міськради Олега Колюки.

Нагадуємо, раніше «Гречка» писала про те, як єдині правила для вивісок можуть змінити обличчя міста.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама