Суспільство

"Нафтогаз" намагається відсудити понад пів мільйона у Бобринецького коледжу

 Автор: Таміла Делюрман. 1495

Газопостачальна компанія "Нафтогаз" намагається відсудити у Бобринецького коледжу заборгованість, яка склала вже понад пів мільйона гривень. Проте суд позов залишив без руху.

borg za gaz

Згідно інформації на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, "Нафтогаз" подав позов із вимогою до Бобринецького коледжу ім. В.Порика Білоцерковського національного аграрного університету сплатити заборгованість за газ у сумі майже 519 тисяч гривень.

Проте, суд, ознаймовшись із заявою, залишив її без руху, оскільки з'ясувалося, що коледж не є окремою юридичною особою, тому не може бути стороною у суді.

"Юридичні особи для здійснення своїх функцій мають право створювати філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, які не є юридичними особами. Такі відокремлені підрозділи не мають статусу юридичної особи і діють на основі положення про них, затвердженого підприємством. Таким чином, філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи наділяються певною господарською компетенцією, втім, не маючи статусу юридичної особи такі підрозділи не наділяються самостійною господарською процесуальною правоздатністю та дієздатністю. В такому випадку стороною у справі є юридична особа, від імені якої (в особі якої) діє відокремлений підрозділ", - роз'ясняється у тексті ухвали.

У позові "Нафтогаз" вказав номер ЄДРПО Бобринецького коледжу, проте суд з'ясував, що у реєстрі даних щодо такого навчального закладу немає.

Таким чином, позивачу рекомендують надати письмові та документальні обгрунтування, чому саме Бобринецький коледж ім. В.Порика Білоцерковського національного аграрного університету має сплачувати борг та бути відповідачем у суді.

Або ж уточнити особу, що може виступати відповідачем по цій справі та надати належним чином оформлений позов.

Поширюйте

Коментуйте