Суспільство

"Дніпро-Кіровоград" хоче відсудити у "льотки" понад 340 тисяч за забруднення води

. 1598

"Дніпро-Кіровоград" хоче відсудити у Льотної академії майже 350 тисяч гривень за понаднормативне забруднення стічних вод. Суд позов залишив без руху, через неправильне його оформлення.

zabrudnennia vody

Згідно інформації на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, ОКВП "Дніпро-Кіровоград" звернулося до суду з позов, де вимагає від Льотної академії сплатити 342 409 гривень.

У цю суму входять: 301 744 гривень плати за понаднормативне забруднення стічних вод, 36 614 гривень - індексу інфляції, та 4 050 гривень - 3% річних.

Проте, у позові "Дніпро-Кіровоград" відповідачем вказало - Національний авіаційний університет в особі відокремленого структурного підрозділу Національного авіаційного університету "Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету". Адресу вказали у місті Київ, за якою зареєстрований НАУ.

Однак, як з'ясував суд, відповідно до даних із Єдиного державного реєстру підприємств, згідно з ЄДРПО вказаним у позові,  найменуванням відокремленого структурного підрозділу є "Льотна академія Національного авіаційного університету" з адресою у Кропивницькому.

Тобто у позові вказали неправильне найменування відповідача як юридичної особи, а також неправильну адресу.

Відтак, суд вирішив залишити позов без руху та надав строк для усунення вказаних недоліків.

 

Фото умовне

Поширюйте

Коментуйте


Реклама