Суспільство

У Кропивницькому представники «ВПО України» роздали сотні продуктових наборів (ФОТО)

 Автор: Лариса Романюк. 2328

 

Сьогодні, 5 листопада, в обласній філармонії презентували громадську організацію «ВПО України».

 20221105 152316 1

Водночас переселенцям, які нині проживають у Кропивницькому, видали продуктові гуманітарні набори та дитячі підгузки.

Волонтери, які раніше опікувалися винятково вихідцями з Луганщини, вже бували у Кропивницькому, але вперше приїхали до міста в статусі всеукраїнської ГО.

ГО «ВПО України», серед засновників якої народні депутати Максим Ткаченко, Руслан Горбенко та Сергій Козир, має на меті об’єднати усі благодійні фонди та організації, що займаються допомогою тимчасово переміщеним особам.

«Сьогодні тут ми представляємо новостворену організацію. Раніше працювали у благодійному фонді «За Луганщину». За понад вісім місяців повномасштабного вторгнення ми вже роздали близько 140 тисяч продуктових наборів, а також засоби гігієни, ковдри подушки, матраси тощо. Все, що першочергово потрібно людям, які постраждали від війни, нам надають наші партнери», – розповів представник громадського об’єднання «ВПО України» Андрій Юзвенко.

І додав, що найближчим часом мають відвідати ще вісім міст України. Планують допомагати, інформувати, надавати прихисток людям, які найбільше цього потребують.

Довідково: за даними Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, за час повномасштабної війни внутрішньо переміщених осіб нараховується близько п’яти мільйонів по всій території України.

 Як писала "Гречка", кропивницькі ліцеїсти назбирали понад 44 тисячі гривень для допомоги ЗСУ.

Поширюйте

Коментуйте