Суспільство

Офіцера кропивницького "військомату" судитимуть за підозрою у хабарництві

. 2147

Кропивницького офіцера "військомату" судитимуть за підозрою у хабарництві. Його затримали на отриманні хабара за видачу довідки.

habar viyskoviy

Як "Гречка" раніше повідомляла, старший лейтенант міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військомат) за видачу довідки, необхідної для продажу транспортного засобу, вимагав та одержав від громадянина хабар у сумі 6 800 гривень.

За інформацією пресслужби Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону, слідство встановило, що виконуючий обов’язків начальника мобілізаційного відділення Кропивницького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для продажу транспортних засобів, що належать комерційній структурі, одержав від підприємця хабар. 9 вересня після одержання грошей, офіцера затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.

Тоді старшому лейтенанту повідомили про підозру, суд застосував щодо нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі обвинувальний акт стосовно нього за фактом одержання хабаря (ч. 1 ст. 368 КК України) направили до суду.

Зазначимо: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама