Суспільство

Edcamp-2023: Помічнянська громада перемогла у відборі на проведення всеукраїнської (не)конференції для освітян

. 1468

Всеукраїнська освітянська конференція Edcamp, присвячена сучасним викликам в освіті і вихованні дітей, вже у березні 2023 року відбудеться у місті Помічній на Кіровоградщині. Цього разу вона буде присвячена відбудові України та подолання нових викликів в освітньому процесі, які з’явилися через війну.

EdCamp

 

Як зазначають організатори EdCamp Ukraine, цього разу регіональні (не)конференції проходитимуть під слоганом «Наближаємо перемогу», а програми всіх подій включатимуть спеціальну сесію для щодо відновлення у громадах та планування стратегічних і фінансових кроків.

«На наше переконання, освіта від війни постраждала в Україні скрізь, і відновлювати її потрібно скрізь, а от потреби в різних громадах можуть бути неоднакові, тож і рішення мають розпрацьовуватися відповідні», – пояснюють в EdCamp Ukraine.

Цьогоріч у конкурсі на проведення регіональних заходів було загалом відібрано 38 заявок, одна з яких – у місті Помічній.

«Ми вже не вперше на Кіровоградщині проводимо захід Edcamp. Звичайно, в умовах війни це значно складніше. Та коли ми побачили, що у конкурсі беруть участь команди і з Миколаєва, Мелітополя, Харкова, то зрозуміли, що теж осторонь не можемо залишитися. Ми віримо в нашу перемогу», – пояснила кординаторка з Помічної Олена Трибко.

Так у Помічній всеукраїнська (не)конференція запланована на 31 березня, і вже у грудні почнуть приймати заявки на участь від учасників та експертів. Як зазначила Олена Трибко, у якості експертів можуть бути не лише педагогічні працівники, а й громадські організації, журналісти та всі, хто дотичний до освіти та виховного процесу. У 2020 році команда з Помічної проводила Edcamp в онлайні, а цього разу обрали змішану форму.

«У процесі освіти важливою складовою є соціалізація. А карантин, а потім війна змусили перейти на онлайн-формат навчання, що ускладнює цей процес. Тому це буде одною з основних проблематик, яким буде присвячений захід EdCamp у Помічній», – пояснила вона.

Учасниками освітянського заходу моужть стати всі бажаючі – педагоги, громадські активісти, представники альтернативних шкіл, батьки та опікуни. Участь безкоштовна: для цього потрібно буде заповнити онлайн-анкету, яка з’явиться у грудні на фейсбук-сторінці «Міні-EdCamp Pomichna». Деталі щодо заходу у Помічній можна також уточнити в організаторки Олени трибко за телефоном: (096)728-49-34.

Раніше «Гречка» писала, як команда освітян у Помічній впроваджують ІТ-курси і STEM-освіту, а також як проводили міні EdCamp у 2020 році.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама