Суспільство

Щоб бути готовими до надзвичайних ситуацій: Кіровоградщина отримає 18 пересувних котелень

 Автор: Таміла Делюрман. 878

 Кіровоградщина отримає 18 пересувних котелень від USAID. Невдовзі їх доставлять в область.

 

teplo

Про це повідомила директорка обласного департаменту ЖКГ Ольга Довжук, інформує пресслужба ОВА.

За словами посадовиці, під час підготовки до опалювального сезону значну увагу приділяли тому, щоб всі підприємства області, які надають послуги централізованого водопостачання, водовідведення та теплопостачання мали нормативний запас матеріалів та обладнання для усунення аварійних ситуацій.

7fa2a18a 32aa 426e 97e2 d1fddbf827bc

«Це допоможе, у разі збройної агресії рф та влучання по об’єктах критичної інфраструктури Кіровоградщини, терміново усувати пошкодження. Для поновлення запасів підприємствам допомагають органи місцевого самоврядування та міжнародні організації. Ми очікуємо допомогу від USAID – це 18 пересувних котелень, які зможуть за необхідності замінити виведені з ладу котельні. Також очікуємо труби, генератори, засувки та інші матеріали»,- повідомила Ольга Довжук.

Також вона додала, що в USAID поінформували ОВА про успішне проведення тендерних процедур, в організації вже очікують поставку відповідного обладнання.

Нагадаємо, цьогоріч Кіровоградщина готувалася до опалювального сезону в умовах війни і загрози обстрілів росіянами критичної інфраструктури. Проте сезон вдалося розпочати вчасно завдяки підтримки місцевих бюджетів а міжнародних фондів. Крім того, Заборгованість населення за тепло зменшилася у порівнянні з минулим роком.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте