Суспільство

На Кіровоградщині 9 листопада прогнозують планові відключення електроенергії - Укренерго

. 3247

 На Кіровоградщині завтра, 9 листопада, будуть діяти графіки погодинних планових відключень. Аварійні обмеження споживання поки що не передбачаються.

 

odna lampo4ka

Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці НЕК "Укренерго".

Згідно повідомлення, такі стабілізаційні обмеження прогнозують у м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Запорізькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях.

Крім того, пояснюється, що аварійні обмеження споживання поки що не передбачаються. Проте, обмеження споживачів дозволяють зменшити навантаження на мережі, забезпечити балансування енергосистеми та уникнути додаткових аварій.

"Допоможіть енергетикам тримати баланс в енергосистемі, пошкодженій ворожими обстрілами: ощадливо споживайте електроенергію та не вмикайте одночасно в мережу декілька потужних електроприладів впродовж дня, особливо в пікові години споживання – з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00", - наголосили в "Укренерго".

Нагадаємо, "Гречка" раніше повідомляла, що час, коли відбуватимуться відключення за певними адресами оприлюднили на сайті ПрАТ "Кіровоградобленерго".

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама